Każdy dobry uczynek musi zostać przykładnie ukarany

lego-1582979_640

Nie oszukujmy się Kura jest zmęczona. Od 7 miesięcy nie przespała hurtem więcej niż 4 godziny a i to ostatnio zdaje się być luksusem. Trójka dzieci, praca, dom, ogród i pierdyliard innych aktywności dają kurze czasem po zaworach. Ale kura dba, kocha, troszczy się i takie tam przymioty matki polki.

Pewnego wieczoru kura ostatkiem sił wlecze się z salonu do sypialni mając wizję kolejnej średnioprzespanej nocy. Już, już ma wejść do sypialni i przytulić się do ukochanej podusi gdy dopadają kurę uczucia macierzyńskie. Więc lezie kura do pokoju córki by sprawdzić czy przykryta, czy w pokoju nie za ciepło, nie za zimno, czy  nie spocona i takie tam. I gdy już córka okryta, wycałowana, wygłaskana  kura na paluszkach wychodzi z pokoju i…. nadeptuje bosą stopą na j****y klocek lego, który ukrył się w dywanie!  Soczysta wiązanka, która wyrwałaby się z ust kury została zastąpiona cichym, pełnym bólu jęknięciem i solennym postanowieniem, że już nigdy nie zadba o tę smarkulę dopóki ta nie zacznie dokładnie po sobie sprzątać!

 

Następnego dnia wieczorem Kura nadeptuje na lego dwa razy……

6 thoughts on “Każdy dobry uczynek musi zostać przykładnie ukarany

  1. Kura ma problem z odbiorem przekazów uniwersalnych. Siy Wyższe, posługując się niewinnymi klockami lego, dały Kurze wyraźny sygnał- „Daj spokój z tym wiecznym niańczeniem i odetnij pępowinę!”
    Kura nie zrozumiała…
    Następnym razem Kura na gwóźdź nadepnie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *