Kura wpadła! I co teraz?? Wpis tylko dla pełnoletnich!

piornik1

No bywa tak w życiu, chwila nieuwagi, zapomnienia i człowiek wpada jak śliwka w kompot. Kura jest teraz niedospana, rozkojarzona, koncentracja nie taka więc i o wpadkę nie trudno. A było to tak:

Przeglądała kura bezmyślnie internet i trafiła na taki chiński portal aukcyjny- odpowiednik takiego naszego też na „a”. Znała kura ten portal, nawet Pan Mąż coś tam kupił ale jakoś tak bez entuzjazmu podchodziła do tematu. Aż pewnej bezsennej nocy, gdy uwaga kury spała obok Dzidziona jakoś tak zaczęła kura przeglądać ten portal, oglądać i…. wpadła kompletnie! Niestety stało się tak jak stać się musiało- do kury z dalekiego wschodu płyną, lecą lub idą paczki i paczuszki od chińskich „majfrendów” *. A czego tam nie ma?? Panowie i Panie wprost trudno uwierzyć jak bardzo kreatywni są nasi wschodni „majfrendzi”! Kura postanowiła podzielić się z Wami „perełkami” jakie znalazła w tymże przedziwnym miejscu w sieci!

Najpierw coś dla Panów:

cycki

cycki 10 dolców

 

 

 

 

 

 

 

Taka właśnie… mydelniczka. Myślę, że to absolutny „must have” dla każdego mężczyzny (no może poza waginosceptykami bo oni podobno nie przepadają za damskim biustem). Nie oburzajcie się drogie panie, pomyślcie- przychodzi taki facet do domu, styrany, zmęczony, wkurzony i ledwie żywy. Wskakuje pod prysznic, pomydli, namydli i wychodzi jak nowonarodzony! Albo wstaje taki udręczony w poniedziałek rano, żyć mu się nie chce, cieszyć się nie ma z czego… szybki prysznic i już dzień staje się bardziej znośny. Tyle szczęścia za jedyne 10 dolców! Minusem może być znaczący wzrost zużycia mydła ale czego się nie robi dla higieny ciała i ducha?

Skoro już jesteśmy w łazience:

toaleta 4 dolcePodświetlenie muszli klozetowej. Koniec nocnego dylematu- świecić światło i się rozbudzać czy nie świecić i ryzykować, że nie trafię? Podświetlenie na baterie, w dowolnym kolorze. Znów same korzyści za jedyne 4 dolce. W wersji ulepszonej powinien się jeszcze co jakiś czas pojawiać komunikat nagrany kuszącym, damskim głosem: „a jak skończysz to opuść deskę przystojniaku”.

 

 

 

 

 

 

 

Gdy rozładuje się bateria w komórce

golf 7 dolcówgolf1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dzisiejszych czasach nie jesteśmy już skazani na czytanie opakowań pasty do zębów, mleczka do ciała czy też składu proszku do prania. Każdy kto udaje się na dłuższe posiedzenie może zabrać telefon z dostępem do internetu i czytać co chce. Bywa jednak i tak, że bateria na wykończeniu, ładowarka się gdzieś zapodziała a sytuacja robi się krytyczna i nie pozostawia czasu na szukanie. Wtedy przydaje się taki zestaw mini golfa. 7 dolarów a ile radości! No i zawsze można się kumplom pochwalić „a wiesz stary, ja to ostatnio minigolfa trenuję, codziennie, no tak się za siebie wziąłem”….

Mafia to czy nie?

piornik1piornik2

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdechła ryba to jasny symbol dla członków mafii by nie kłapali paszczą na prawo i lewo. Zazwyczaj gangster, który otrzymywał martwą rybę wiedział, że albo będzie milczał jak ta ryba albo jego dni są policzone. Co taki piórnik/przybornik podarowany komuś bliskiemu może symbolizować? Cóż zależy od interpretacji ale zawsze można podarować takowy małżonce lub dziecku, do środka włożyć jakiś miły banknot i…. zyskać chwilę ciszy, bo albo się przestraszy albo…. pójdzie na zakupy. Tak czy tak efekt zostanie osiągnięty.

Uwaga będzie nieprzyzwoicie

maska popr Dłuższą chwilę zastanawiała  się kura jakież może być zastosowanie tej maski, przypominającej pewien męski narząd.  Poza przebraniem na imprezę, której tematem przewodnim byliby np. „politycy” nie znajdowała zastosowania. I nagle, w poniedziałek rano- eureka! No przecież nic tylko iść w takiej do biura by dobitnie wyrazić nasz pogląd dotyczący poniedziałku! Za pomocą wyżej wymienionej można wyrażać też pogląd na tysiące innych spraw takich jaki kolejna bezsensowna narada, spotkanie, posiadówa itp. Nie wie tylko kura czy dress code Waszych pracodawców przewiduje taką dowolność w afiszowaniu się ze swoimi poglądami ale podobno do odważnych świat należy!

 

 

 

 

I coś by zrobić biznes życia

grosik poprZa 0,20$ można nabyć piękny, polski grosik! Wysyłka za darmo! Kura zamówiła już kontener! Ale trzeba przyznać, że łeb do interesów to te chińskie „majfrendy” majO!!

 

 

 

 

 

 

 

p.s. Okazało się, że chińscy Majfrendzi też czytają bloga kury!! Specjalnie z myślą o niej wyprodukowali to 😉

skarpety 4 olce

 

 

 

 

 

 

 

 

wszystkie obrazki pochodzą z aukcji na www.aliexpress.com

*majfrend- w korespondencji mailowej chińscy kontrahenci zawsze używają zwrotu „My friend”

12 thoughts on “Kura wpadła! I co teraz?? Wpis tylko dla pełnoletnich!

  1. Nie, no pończoszki super 🙂 W sam raz dla Kury 😀 A mydelniczka też niczego sobie – jak nie mamy ochoty na obściskiwanie to zawsze można męża wysłać pod zimny prysznic 😉 Super wpis!

  2. Haha, słyszałam o tym portalu i że mają mnogo różnych dziwnych gadżetów ale twoja lista jest przekomiczna 🙂 Najbardziej podoba mi się maska o wiadomym kształcie, tyle że ja bym zakupiła kilka i decydując się na odejście z pracy założyła na głowę paru osobom mówiąc że pora odsłonić prawdziwą twarz 😛 Ale to już takie moje senne marzenia 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *