Nie tylko kura jest zajefajna czyli SHARE WEEK 2017

blog

Kura: Ej ale Ty czytasz w ogóle mojego bloga?

Pan Mąż: A mam czytać? Ja myślałem że to takie dla kobiet jest….

 

Także panowie sorry 😉

Kto bloga czyta ten wie, że zdecydowanie nie tylko dla kobiet jest blog kury bo i zwierzętach było (tutaj), o alternatywnej rzeczywistości (tutaj), o wiedzy niekoniecznie koniecznej (tutaj), o stosunkach z majfrendami (tutaj), o tym niedobrym Niemcu co okulary czasem babci kradnie* (tutaj ), o tym jak nie zamordować klienta (tutaj) i urzędnika (tutaj)- znaczy każdy znajdzie coś dla siebie. Kura jest fantastyczna i zostało to naukowo udowodnione ale…. nie jedyna przecież w blogosferze. Dlatego kura chciała polecić kilka blogów, które jej zdaniem godne są uwagi i poświęcenia kilku minut. Przy okazji kura zgłosiła wymienione blogi do SHARE WEEK bo ostatecznie kto kurze zabroni?

Blog nr 1 https://czarnaskrzynka.blog/

Gdy pierwszy raz kura przeczytała wpis o męskiej przyjaźni („Kumpel”) to popłakała się , obsmarkała, spluła monitor kawą i kanapką i ledwie do wc zdążyła. Opis akcji uwalniania przyciętego zamkiem od spodni narządu męskiego wespół w zespół z wezwanym do pomocy przyjacielem wywołuje niezmiennie rechot tak głośny, że Pan Mąż z drugiego pokoju krzyczy „Co znowu naśmiewasz się z dramatu tego biedaka??” 😉 Ale Czarna Skrzynka to zbiór historii różnych- mniej lub bardziej zabawnych, często zaskakujących, refleksyjnych ale zawsze pisanych z takim polotem, którego kura autorowi szczerze zazdrości.

Blog nr 2 http://www.wariacjeniezawszenatemat.pl/

Matka dwóch Potworów, żona męża, pani psa (choć to w zasadzie nigdy nie wiadomo kto komu „paniuje”) pisze bloga z dużą dawką humoru, sarkazmu i dystansu do siebie i świata. Jak sama mówi pisze by nie zwariować tudzież nie przegryźć durnemu szefowi grdyki 😉 Dużo czyta, czasem coś poleci, dużo myśli (a to podobno niezdrowe jest) a przy okazji zdaje się być kury pokrewną duszą. Polecam tym, którzy nie boją się inteligentnych kobiet.

Blog nr 3 http://www.victoriahandmade.pl/

Kura ma oczywiście wiele talentów ale niestety- zdolności manualnych Bozia kurze poskąpiła. Dlatego kura z wielką radością i podziwem (no dobra, z nutą zazdrości tyż :p) podgląda jak autorka bloga robi coś z niczego, odnawia, nadaje wyjątkowość meblom z sieciówki czyniąc z nich perełki, szyje, ozdabia, sadzi, piecze i w dodatku wszystko to robi bardzo ładnie i z pięknym efektem. Polecam tym, których czasem „talent męczy” i chcą się wykazać z pracach ręcznych (panów uprzejmie proszę o darowanie sobie głupich skojarzeń 😉 ).

Do SHARE WEEK mogę zgłosić tylko 3 blogi ale skoro już się produkuję to pozwolę sobie polecić Wam jeszcze 2 miejsca w sieci:

http://kondraciuk.blogspot.com/

Niezwykle rzadko się to zdarza ale nie ma kura słów, które mogłyby opisać to co czuje gdy ogląda dzieła Ani. To jak potrafi uchwycić moment, emocje, uczucia….. Te magiczne kadry, to malowanie światłem…. I jeszcze ta miłość do zwierząt, pasja z jaką je przedstawia światu. Naprawdę zobaczcie bo warto się zachwycić, wzruszyć, dać oczarować.

http://www.polakreatywnie.pl/Blog/category/blog/

Bo autorka nie tylko tworzy piękne i mądre zabawki kreatywne ale też upiększa, dekoruje, odnawia i poprawia swoje otoczenie. Pokazuje proste patenty na dekoracje, pomysły na prezenty i sposoby na np. odnowienie starego mebla. Polecam gdy dopada nas „niechciej” lub gdy po prostu kreatywność spada ne łeb na szyję- tudzież z pieca na łeb 😉

* z tym Niemcem to był taki dowcip:

– Wnusiu jak się nazywa ten Niemiec co mi ciągle okulary kradnie?

– Alzheimer dziadku, Alzheimer…

 

 

3 thoughts on “Nie tylko kura jest zajefajna czyli SHARE WEEK 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *